Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

adwokat toruń kancelaria adwokacka kancelaria toruń
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
Kwiecień 4, 2017
kancelaria notarialna Toruń notariusz poświadczanie dokumentów
Z czym warto iść do notariusza?
Kwiecień 6, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Wymodelowany brzuch to pragnienie ogromnej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również mężczyzn. Rewelacyjnie by było w przypadku, gdyby był wspaniale umięśniony oraz odrobinę atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka partia ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w trakcie wykonywania różnych ćwiczeń fizycznych oraz przy wcielaniu w życie różnych diet. Te osoby, które niemało się gimnastykują, mają możliwość chwalić się kolegom i koleżankom ładnym, szczupłym brzuszkiem oraz triumfalnie kursują po plaży albo wyprężają się na fotelach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, bo brzuch jest tą strefą ciała, która zachwyca płeć przeciwną. Trzeba też ujrzeć takie osoby, jakim wcale nie zależy na nadmiernym negliżu oraz w sumie nie ukazują tak entuzjastycznie płaskiego brzuszka. Nad formą powinniśmy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli zamierzamy wypoczywać popołudniami na kanapie zamiast iść na basen bądź ćwiczyć na siłowni, wówczas nie ulega wątpliwości nie urzeczywistnimy takiego fantazjowania. Zamiast koronkowego bikini bądź kąpielówek, będziemy zobowiązani wciskać się w okropne kostiumy, tankini z szortami bądź bokserki i t-shirt. Każdy powiada: musisz się wziąć w garść, wystarczy zdrowa dieta oraz aerobik. Ale czy naprawdę? Czy jest to poważnie takie proste, jak mówią znajomi? Czy odpowiednia jest dieta bogata w warzywa i owoce, dużą ilość spacerów i co ważne – brzuszków, ażeby móc pochwalić się pięknym brzuchem? Otóż nie całkiem. Odchudzanie krótko mówiąc nie bazuje jedynie na wymienionych prozaicznych rzeczach, lecz jednocześnie na genetyce, a więc tendencjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Nie można „spalić” tkanki tłuszczowej tylko w jakimś rejonie, niezbędny jest kompleksowy trening wszystkich części ciała. Tłuszczyk na ciele spala się symetrycznie, innymi słowy – w dowolnej części ciała proporcjonalnie do liczebności komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, tyczy się całego ciała, zaś reklamy w TV, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, zwyczajnie naciągają. Podstawową funkcję pełni tutaj genetyka, bo wybrane osoby mają większe skłonności do otyłości jedynie z tego względu, że ich rodzice, dziadkowie i pozostałe osoby z rodziny, także miały z tym wielki dylemat. Podczas wykonywania wyłącznie pojedynczych brzuszków bez wątpienia wcale nie usuniemy szpecących fałdek, bowiem w tym momencie będziemy wykorzystywać niezbyt dużą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch hartują mięśnie w martwiącej nas partii i po czasie czasami może się okazać, że mamy tam więcej centymetrów niż myśleliśmy. Muskuły powiększają się (wytworzy się nam solidne podparcie), natomiast tłuszcz pozostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Prócz rozsądnej diety oraz ruchu ogólnego (a więc ćwiczeń działających w interesie całego ciała, a nie tylko określonej części), mamy szansę zaczerpnąć z profesjonalnego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tu jednakże o to, aby całymi dniami chodzić na masaże jakimiś dziwacznymi urządzeniami…i wybaczyć sobie te dwie sprawy wymienione wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą zintegrowane – odpowiednia dieta, fitness i terapie kosmetyczne, jakie wygładzą naszą skórę, zredukują cellulit, poprawią fałdki w partiach, na które dieta i ćwiczenia absolutnie nie są w stanie nic poradzić.

Ostatnio takim godnym uwagi sposobem na odchudzanie jest między innymi liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu mamy możliwość efektywnie usunąć tkankę lipidową z decydujących miejsc, np. na boczkach. Chodzi tu nie tylko o niezwykłe wyrzeźbienie figury po pojedynczym zabiegu, ale również pozbycie się miejscowej tkanki lipidowej. Specjalistyczna głowica zasysa sukcesywnie fragmenty skóry, natomiast ultradźwięki niszczą komórki tłuszczowe. Są one następnie eliminowane z naszego ciała przez limfę, natomiast w kolejnej fazie – poprzez wątrobę. Można także skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd zewnętrzny skóry, jej jędrność, rzeźbi figurę, leczy cellulit i minimalizuje miejscową tkankę tłuszczową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus oddziałuje nie tylko na miejscowe otłuszczenia, lecz również na mięśnie. A ściśle: regeneruje naszą skórę, tkankę pod skórą oraz muskuły, by szybko i efektywnie wyrzeźbić ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ wpływają na niego fale radiowe. Natomiast to przyczynia się do tego, że nasza skóra i mięśnie są silnie rozgrzane. Takim urządzeniem można też minimalizować intensywność zmarszczek wokół oczu i ust, jak i wymodelować owal twarzy. Bardzo dużo osób decyduje się poza tym na zabiegi z wykorzystaniem endermologii, np. na masaż w wykorzystaniem próżni. To najprawdopodobniej najciekawsza propozycja, gdyż musimy nałożyć specjalny ubiór, a kosmetolog przeprowadza zabieg zasysającą głowicą, która „przesuwa się się” po tymże kostiumie.

Jeśli zafascynował Cię niniejszy artykuł, wypatrujesz ciekawego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko na brzuszku to wejdź w odsyłacz obok – Odchudzanie Toruń – a może znajdziesz właśnie to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.