Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeżeli potrzebujesz najefektywniejszej techniki marketingowej, zaplecze SEO to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zestaw praktycznych, indywidualnie zaprojektowanych i niezwykle efektywnych stron zapleczowych, czyli stron internetowych promujących Twoją działalność i podnoszących pozycję Twojej strony w Google za jednym razem. Zaplecze SEO to rozwiązanie reklamowe, które po pierwsze pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, a po drugie rozwinie jej renomę w Sieci. Po prostu wyższa rozpoznawalność marki, owocne dochody i wyższa liczba Klientów. Jedna usługa, a tyle perspektyw.

Agencja Topranking proponuje profesjonalne zaplecze SEO dla klientów reprezentujących rozmaite gałęzie biznesu. Blogi tematyczne, fora dyskusyjne, strony poradnikowe, czy strony produktowe – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować dowolną konfigurację. My kładziemy nacisk na spersonalizowane rozwiązania, unikalne teksty i wysoką efektywność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że szereg kilku stron zapleczowych mocno pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO budowane przez Topranking to:

  • Przeróżne struktury stron zapleczowych
  • Unikatowa adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka moc linków zewnętrznych
  • Możliwość zarabiania na stronach pozycjonerskich (sprzedaż linków seo, programy partnerskie, jak i umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany wygląd stron
  • Profesjonalne teksty SEO z bogatą liczbą wyrażeń kluczowych

Przejdźmy jednak do prawdziwych przykładów. Opowiemy Ci o konkretnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Partnerów – firmy zajmującej się handlem akcesoriów do samochodu. Zaprezentujemy Ci jak tworzymy zaplecze SEO i jakie są skutki wykonania stron zapleczowych.

Dla naszego Partnera zakupliliśmy 3 domeny i przyłączyliśmy je do określonego hostingu. hostingu. Każda z domen posiadała słowa kluczowe tematycznie powiązane z dziedziną, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały indywidualną adresację IP, co jest niezwykle kluczowe przy linkowaniu.

Następnym etapem było zaprojektowanie wyglądu każdej strony zapleczowej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, po czym na każdej dodaliśmy ciekawe treści z adekwatną liczbą słów kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały zbudowane w formie poradnika, a jedna przedstawiała konkretne produkty, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Kolejno zoptymalizowaliśmy każdą z stron i rozpoczęliśmy mechanizm linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych zarejestrowali także osobny profil w mediach społecznościowych, gdzie raz na tydzień wstawiamy świeże informacje o nowościach w branży samochodowej.

Zaplecze pozycjonerskie po jakiś 3 miesiącach zaczęło generować ruch. Nowi klienci zaczęli korzystać z oferty firmy naszego Klienta, co było podstawowym założeniem całego procesu tworzenia zaplecza SEO. Jednocześnie pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta wzrosła, docierając finalnie do pierwszej dziesiątki naturalnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

Owszem! Zaplecze SEO jest w stanie znacząco wpłynąć na rozpoznawalność Twojej firmy. I faktycznie, strony zapleczowe mogą stanowić dodatkowe źródło zysków. Skorzystaj z naszej fachowo przygotowanej oferty i zacznij reklamować swoją firmę w Internecie.