Wynajem czy zakup ekranu LED?

dochodzenie odszkodowań toruń zadośćuczynienie odszkodowania kancelaria
Odszkodowania i ubezpieczenia zdrowotne
Kwiecień 12, 2017
reklama toruń identyfikacja wizualna studio graficzne toruń
Trendy w projektowaniu stron www
Kwiecień 15, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

Duże wyświetlacze ledowe od pewnego czasu są solidnym elementem miejskiej architektoniki. Punkty, w jakich są zbudowane, nabierają zupełnie innego charakteru. Są częściej zwiedzane, zaś materiały promocyjne w szybszym tempie są zatrzymywane w pamięci przez potencjalnych Interesantów. Technologia LED bez wątpienia posiada bardzo dużo zalet, jednak wcale nie należy do najtańszych. Warunki atmosferyczne nie działają w jakikolwiek sposób na jasność ekranu LED, ani na system przedstawiania poprzez niego obrazów. Niektóre są naprawdę bardzo jasne, że można je zauważyć z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Dodatkowo światło wcale nie stanowi ważniejszego problemu – treści promocyjne są znakomicie widoczne. Dzięki używaniu ochrony IP 65 ekrany LED efektywnie pracują w czasie opadów śniegu, gradu lub nawałnicy. Aktualnie są używane jako nadrzędny sposób do przesyłania przeróżnych informacji, m in. treści promocyjnych, kursów walut albo rezultatów sportowych. Jako nowatorskie narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się wprost niezbędne.

Jaki wybrać telebim?

Reklama jest dźwignią handlu – to rzecz oczywista. Ażeby powiększyć sprzedaż, przykładowo rozwinąć grono statecznych Odbiorców i zaintrygować nowych, należy bezwzględnie wybrać sposób reklamy. Korporacje, jakie potrafią stracić więcej pieniędzy, będą wprowadzały spoty marketingowe na wielkich telebimach czy propagować własne produkty w telewizji. W jaki sposób realnie wygląda rzecz z telebimami? Czy wynajem ekranów jest obecnie doprawdy taki rentowny? W jaki sposób ma się rzecz z ekranami ledowymi od strony technicznej? Co uczynić, ażeby po dłuższym czasie (m in. po kilku latach) pokazywał reklamy jak nowy? W sumie nie ma możliwości w kilku słowach odpowiedzieć na wszystkie pytania, gdyż wybrane sprawy znają wyłącznie osoby dokładnie rozumiejące branżę.

Planując kupno bądź najem telebimów, należy zwrócić uwagę na co najmniej kilka podstawowych spraw, które mają kolosalny wpływ na jego pracę po długim okresie. Wcale nie chodzi jedynie o cenę i jakość, na które na początku kierują uwagę nabywcy.

Gatunek diod, z których został skonstruowany ekran LED

Ten element orzeka o żywotności telebimu, jego jasności oraz… kosztowności. Ekrany LED niezwykle tanie są zawsze skonstruowane z chińskich diod, które posiadają bardzo małą wyrazistość i są w stanie przysparzać masę dylematów w czasie pielęgnacji. Prócz tego częstokroć można zaobserwować przebarwienia ekranu, jakie są zwyczajnie rozbieżnością temperatur, jaka ma miejsce w diodach o różnorodnych kolorach. Dużo bardziej opłacalny jest teraz wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Krótko mówiąc nie oszukujmy się jednak – najsolidniejsze wyświetlacze diodowe są robione w Stanach i Japonii.

System przytwierdzania osobnych diod

Ważne jest to, czy są montowane ręcznie czy mechanicznie. W pierwszym przypadku trzeba liczyć się z tym, że jednostkowe diody potrafią ulec uszkodzeniu oraz będą ciemnieć. W rezultacie na telebimie będą zauważalne ciemne punkty, a odbudowa też nie należy do najłatwiejszych. Diody przyłączane maszynowo ogólnie rzecz ujmując nie zrobią nam owych problemów.

Intensywność ekranu LED

Absolutnie nie może być uzależniona od warunków klimatycznych, m in. temperatury powietrza lub światła. Intensywność w rozmiarze 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, żeby można było puszczać spoty w jakichkolwiek warunkach, nawet podczas silnych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Trzeba bezwzględnie zerknąć na oprogramowanie, za pomocą którego będziemy mieli szansę wprowadzać zmiany na telebimie, tzn. pokazywać nowe informacje, umieszczać je w konkretnej kolejności etc. Doskonale by było, jeżeliby telebimem można było kierować na odległość (a więc przez Internet). Jednym spośród najbardziej komfortowych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy szansę przy jego użyciu komponować doprawdy rozbudowane konfiguracje reklam, a taka możliwość zarówno dla firmy wypożyczającej ekran, jak również dla najemcy, jest nadzwyczaj ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całość zależy od tego, w której strefie będzie zainstalowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz jakości. W przypadku kiedy kupimy chiński ekran LED, to nie ulega wątpliwości musimy liczyć się z tym, iż będzie domagać się dużej liczby reperacji, a w przyszłości – sporych wydatków. Telebim posiada istotną przewagę nad standardowymi wewnętrznymi przekaźnikami reklamy, m in. billboardami. Inna jest po prostu czytelność obrazu. Przechodnie wyraźnie zwracają uwagę na energiczne reklamy, które interesują identycznie jak filmy w kinie. Dla pewnych osób stawka wynajęcia telebimu będzie ceną zaporową, a na montaż należy mieć specjalne uprawnienie (absolutnie nie możemy przymocować zaprezentowanego ogromnego obiektu w przypadkowym miejscu). Należałoby mieć na uwadze, że ekrany LED nie mogą być mocowane prostopadle do drogi, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są w takiej sytuacji ujmowane troszkę jak niebezpieczeństwo. Dobrze jest jednak zakupić lub pożyczyć świetnej jakości ekran LED, bowiem Kupujący w opisanym przypadku lepiej zauważają reklamy. Natomiast przedsiębiorstwa chętniej płacą za emisję treści, gdyż wpływa to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaabsorbowany przedstawioną odmianą reklamy, kliknij w link mieszczący się w tym miejscu – Wynajem ekranów LED

Komentarze są wyłączone.