Doświadczony wodzirej na wesele bezalkoholowe

zakręcarki maszyny pakujące linie pakujące
Zakręcarki Zalkin – solidne maszyny przeznaczone do masowej produkcji
Kwiecień 24, 2017
pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie pozycjonowanie firmowych stron
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
Kwiecień 26, 2017

Doświadczony wodzirej na wesele bezalkoholowe

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Uroczystość weselna jest szczególną zabawą rodzinną, która powinna na dobre zapisać się w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Doskonale by było, jeżeliby budziła głównie przyjazne wspomnienia. Każda para marzy o oryginalnym, ładnym i fascynującym weselu. Zatem takim, na którym wszyscy uczestnicy będą świetnie się bawić z wyczuciem i smakiem do do ostatnich chwil.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

W dzisiejszych czasach regularnie spotykamy reklamy wyróżniające napoje wysokoprocentowe, produkty tytoniowe oraz kolejne używki, np. afrodyzjaki. Częstokroć nieodpowiedzialne osoby przygotowując wesele zamierzają usatysfakcjonować wszystkich, natomiast dobrą receptą mogącą to zrobić jest alkohol. Kiedy pijemy wszystko jest poza nami i wcale nie dokuczają nam już złośliwe docinki teścia, hałas najmniejszych gości i odór papierosów przesuwający się ponad nimi (pomimo że osobiście w ogóle nie palimy). Dj na wesele, przemyślne posiłki, wielorakiego rodzaju niespodzianki oraz wyjątkowa atmosfera – to wszystko w rzeczywistości wystarczy. Wstrzemięźliwość na wymienionych zabawach zdarza się bardzo rzadko, ale od pewnego czasu bardzo dużo małżeństw zaczęło promować taki styl. Dlaczego? – z uwagi na dzieci, które krótko mówiąc nie mogą obserwować bliskich pod wpływem mocnych alkoholi, a z innej strony – jest to wyznacznik dojrzałości i odpowiedzialności.

Sporo osób, w sumie nie tylko będących członkami Kościoła katolickiego, jest zdania: „dobra uroczystość w ogóle nie jest uzależniona od miary spożytego alkoholu” albo „zupełnie nie potrzeba napojów alkoholowych, aby dobrze się bawić”. W przypadku uroczystości weselnych jest to o tyle niesamowite, bowiem w Polsce wymienione uroczystości z pokolenia na pokolenie były szczodrze zakrapiane. Pary, jakie zdecydowały się właśnie na wesele bez żadnych trunków nierzadko słyszały niemiłe przytyki, rezygnację z uczestnictwa w uroczystości albo zdania „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile zaproszenie kompetentnego wodzireja na imprezę absolutnie nie jest niczym dziwnym, to brak napojów alkoholowych – owszem.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Wyśmienite wesele to wyczynowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa dopasowana do gustów zaproszonych osób. To oczywiście on precyzuje harmonogram zabawy oraz opracowuje przeróżne rozrywki. Na weselu bez napojów alkoholowych jest wręcz niezastąpiony. Znany DJ to gwarancja wyśmienitej imprezy choćby przez dwa lub trzy dni (razem z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze cele? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to jakiekolwiek zdarzenie powinno być przez niego wystarczająco wcześnie zapowiedziane i poprowadzone. Każdy zaproszony gość ma się wspaniale bawić, choćby ten wyraźnie skromny. Praca wodzireja zaczyna się częstokroć od wyznaczenia zaproszonym osobom ich miejsc, zaś od tego czasu – równocześnie z innymi wydarzeniami – solidarnie śpiewa z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im taniec, prowadzi wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to realizuje w sposób żartobliwy, lecz absolutnie nie kłopotliwy. Wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na ceremoniach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi więcej wymagają i to przez dłuższy czas w przyrównaniu do tychże, którzy już na starcie uroczystości są pod wpływem napojów alkoholowych.

DJ na wszystkie okazje

Bez alkoholu może toczyć się dużo konkurencyjnych uroczystości, np. wieczory panieńskie narodziny dziecka, rocznice zamążpójścia. Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na „gorzałkę”, czerwone wino oraz szampana, wystarczy wykazać się cokolwiek lepszą pomysłowością. Wieczór kawalerski może trwać nawet parę dni, natomiast w czasie imprezy Panna Młoda jest przygotowywana do wykonywania roli cudownej żony. Taka sytuacja tyczy się wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich krótko mówiąc nie powinny pląsać rozebrane tancerki. Uroczystości i wyjścia bez napojów z alkoholem są świetną alternatywą głównie dla tych realizowanych w starodawnym charakterze. Niejednokrotnie Mężowie oświadczają, że chcą bawić się znakomicie na urodzinach, zaś nie tylko dzień później chwalić się współpracownikom ile dokładnie udało im się spożyć różnych trunków. Alkohol jest stosowany w pierwszej kolejności do tego, ażeby „maskować” podstawowe sprawy, np. brak odczuwania satysfakcji z wydarzenia, przywiązania do rodziny (lub ogólnie relacji społecznych) lub niechętnego spostrzegania obcej kultury. Częstokroć ludzie nie chcą brać ślubów, bowiem nie mają zasobów finansowych na alkohol i tak naprawdę nie spostrzegają głębszego sensu owego zdarzenia. Wcale nie chodzi tutaj rzeczywiście wyłącznie o alkohol, ponieważ wydatków związanych z ceremonią w Kościele i weselem jest wiele więcej.

Komunie, narodziny dziecka i różne inne rodzinne wydarzenia bez żadnych trunków nie różnią się faktycznie niczym od takich konwencjonalnych. W ustalonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę popularny DJ, na twarzy przyszłych uczestników dominują uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy we mgle, matka i ojciec jednej i drugiej strony stoją poruszeni. Nie ma oszałamiającego alkoholu, przez jaki niejednokrotnie takie piękne chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je agresja, brak empatii, arogancja oraz bójki uczestników.

Jeśli planujesz dowiedzieć się więcej, wejdź tutaj – www.dj-bydgoszcz.pl

Komentarze są wyłączone.