Katalogowanie

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to prosty i skuteczny sposób na zdobycie wyszukiwarek internetowych. Najtańszy pakiet dodawania stron do katalogów kosztuje jedyne 100 zł. A efektywność? Wzrost rangi strony nawet o kilkanaście miejsc w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja łączy funkcjonalne mechanizmy z standardowymi technologiami pozycjonowania. Proponujemy Tobie możliwość wprowadzenia odnośnika kierującego do strony Twojego przedsiębiorstwa do nawet 100 moderowanych katalogów seo. Sprzedajemy przyjazne dla Google artykuły SEO z opracowaną przez ekspertów bogatą grupą słów kluczowych. To jedyna rzeczą, jaką musisz zrobić, aby zdobyć popularność w sieci. To świetna opcja reklamy internetowej. To usługa SEO inna niż wszystkie.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Prawie 100 moderowanych katalogów internetowych
  • Niepowtarzalne artykuły SEO
  • Kilka pakietów katalogowania do wyboru w przeróżnych cenach
  • Gwarancja wzrostu pozycji strony w Google
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojej witryny

Case study

Nie zamierzamy zajmować Ci czasu opowiastkami o tym jak wyjątkowa jest nasza usługa katalogowania. Zamiast tego skoncentrujemy się na opisaniu Tobie historii jednego z naszych Kontrahentów. Sam\a zobaczysz, że warto skorzystać z oferty katalogowania stron w strategii, jaką wdrożyliśmy tylko dla takich Klientów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką marki oferującej produkty do włosów w Toruniu. Swoje produkty oferuje w niedużym sklepie, jak i poprzez sklep internetowy. Ma całkiem dużą konkurencję. Wbrew temu, po dodaniu w naszej grupie katalogów internetowych 40 tekstów reklamowych z linkiem kierującym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji skoczyła z 25 miejsca na 15. Kolejno po dokładnej optymalizacji strony internetowej sklepu i wprowadzeniu dodatkowych 20 tekstów SEO, strona internetowa podskoczyła o kolejne kilka miejsc, trafiając do pierwszej dziesiątki naturalnych wyników wyszukiwania w Google. Skutek katalogowania bardzo pozytywny. Tym bardziej, iż obecnie Pani Alicja dociera z swoimi produktami do większej liczby Klientów, a zyski z sprzedaży ciągle rosną.

Taki jest rezultat finalny katalogowania seo. Pewne elementy potrzebują jednak bardziej precyzyjnego opisu. Dla przykładu to dlaczego kładziemy taki nacisk na katalogowanie przy użyciu tekstów SEO. Naszym zdaniem artykuły SEO są najkorzystniejsze dlatego, że łączą dwa kluczowe czynniki pozycjonowania – dużą liczbę słów kluczowych i dobrej jakości link odsyłający. Każdy tekst SEO jest unikatowy. Nie powielamy zawartości, gdyż może to wywołać cofnięcie się pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Pomyśl ile różnych słów kluczowych oddających oczekiwania użytkowników Google może zostać dodanych w takim wpisie. Każdy artykuł SEO to dodatkowo jeden, drogocenny link zewnętrzny. A im więcej takich odsyłaczy, tym wyższa pozycja Twojej witryny w Google.

Jak pewnie zauważyłeś katalogowanie stron to niezwykle prosta metoda marketingowa. A przy tym wcale nie taka kosztowna, jak mogłoby się wydawać. Nie odkładaj tego na jutro! Wypróbuj prowadzone przez nas katalogi SEO i zostań z naszą agencją na dłużej. Twoja strona internetowa, podobnie jak Pani Alicji, może dotrzeć na 1 stronę bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.