Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Domy na sprzedaż
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że kierowanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą stale, spajających i ułatwiających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dostosowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na wszechstronne kierowanie firmy, wspomaga kierowanie biznesem i interpretację danych. Obejmuje wszelkie obszary działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, ale równolegle pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy cieszy się utwierdzoną pozycję w branży, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Chociaż moduły mogą działać niezależnie, jednakowa baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie szablonów systemów pracy, wydzielanie obowiązków oraz uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: zbierając, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie informacji i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pomaga wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym możliwość korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wybrane moduły oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizowanie oprogramowania do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i małych firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania rekomendowany jest dla firm, które nie przewidują inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, pozwala na działanie na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.