Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekt ogrodu – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Akty notarialne
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest brany pod uwagę w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Zdobycie go wymaga wielofazofych przygotowań. Dzięki nim bez problemu zademonstrujemy nasze umiejętności na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, lub w razie składania papierów na studia. Odpowiednio podsumowują nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką sposobność dają tylko wyspecjalizowane szkoły językowe. Mają one podpisane umowy z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu zyskujemy profesjonalny certyfikat. Jeśli zdecydujemy się na podejście do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu dość trudno jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych aspektach. Każdy egzamin to inny zakres umiejętności i jest dostosowany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie oferując nam nowe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na zagraniczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na kategorie łatwiej jest się do nich ustosunkować i możemy wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem który powstał z myślą o najmłodszych. Określa on znajomość języka angielskiego na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mogą uzyskać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich stopień zaawansowania i zachęca do następnych starań związanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do trudniejszych egzaminów, które przydadzą się na dalszych etapach kształcenia. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z testów.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który umożliwia przystąpienie do niego osobom pełnoletnim. Zdany egzamin udowadnia posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuację nauki na wyższym poziomie i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie otrzymujesz sposobność pracy w środowisku wielojęzycznym. Zdobycie certyfikatu oznacza umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest ceniony na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że nie będziesz mieć problemów w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zaliczenie zajęć języka angielskiego na studiach, czy przystąpienie do nauki w obcym kraju w języku angielskim. Posiadając dopasowane wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest uznawany przez najlepsze firmy. Udowadnia, że potrafisz już posługiwać się językiem angielskim tak samo w codziennym życiu, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najbardziej zaawansowanym certyfikatem z serii Cambridge English. Oświadcza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go możemy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy trudności z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest też opcja rozpoczęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia umiejętności w specjalistycznych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, jeśli zależy nam na udowodnieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Przygotowanie do tego certyfikatu zawiera specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów definiuje nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest opcja dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Tłumaczy to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy zwykle są dzielone na 2 części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy możliwość kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą wymowę i zakres słownictwa w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Trzeba brać pod uwagę, że przebieg egzaminu zależy od tego, którego certyfikatu się podejmiemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie jesteśmy w stanie określić naszych umiejętności, dobrze jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam prowadzący sprawdzą nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy odnieść się też do sugerowanych grup społecznych, ponieważ stopień trudności egzaminu wzrasta adekwatnie do poziomów nauki. Certyfikaty są też powiązane z tym, co chcemy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam potrzebny do konkretnej pracy, za pewne zdecydujemy się na inny, niż w razie składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.